Çocuğumuza acil şifalar dileriz
28 Ocak 2019

              14 Nisan 2018 Cumartesi günü Söke ilçesi Bağarası mahallesinde evinin önünde park halinde bulunan araç içine oynamak için giren 3.5 yaşındaki çocuğumuz aracın içinde bilinmeyen bir nedenle başlayan yangın sonucu vücudunun muhtelif yerlerinden yaralanmıştır. Araçtan çıkarılarak Söke Devlet Hastanesine getirilen çocuğumuza Söke Devlet Hastanesinde uzman hekimlerce ilk müdahalesi yapılmıştır. Söke Devlet Hastanesinde tedavinin mümkün olmaması nedeniyle Aydın İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından tahsis edilen 112 ambulansı ile çocuğumuzun ivedi olarak Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine nakli gerçekleştirilmiştir. 
                 Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde ilgili uzman hekimlerce yapılan değerlendirmeler sonucunda çocuğumuzda “%35 2.derece yanık” olduğu tespit edilmiş çocuğumuzun tedavisi için yanık merkezi gerektiği bildirilmiştir. 112 Komuta Kontrol Merkezimiz tarafından yapılan yer araması sonucu  İstanbul Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Yanık Merkezinde çocuğumuz için yer bulunmuştur.
              Çocuğumuzun İstanbul Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Yanık Merkezine nakli için Aydın İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından Sağlık Bakanlığı Hava Nakil Koordinasyonla irtibata geçilmiş çocuğumuz için helikopter ambulans talep edilmiştir. Çocuğumuz için Bakanlığımız tarafından talebimiz ivedilikle değerlendirilerek helikopter ambulans tahsisi yapılmış; Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi heliport alanına gelen helikopter ambulans ile çocuğumuzun İstanbul Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Yanık Merkezine nakli sağlanmıştır.

Çocuğumuza acil şifalar dileriz.
  • kapak00001.jpeg
  • ucak1.jpeg
  • ucak2.jpeg
  • ucak3.jpeg
  • ucak4.jpeg
  • ucak5.jpeg
  • ucak6.jpeg