Ebelere Yönelik İletişim, Davranış Kuralları ve Sağlık Hukuku Alanlarında Farkındalık Eğitimi Duyurusu
14 Kasım 2019

Ebelere Yönelik İletişim, Davranış Kuralları ve Sağlık Hukuku Alanlarında Farkındalık Eğitimi Duyurusu

T.C.

SAĞLIK BAKANLIĞI

Bakanlığımıztarafından düzenlenecek olan “Ebelere Yönelik İletişim, Davranış Kuralları ve Sağlık Hukuku Alanlarında Farkındalık Eğitimi aşağıda belirtilen tarihler arasında yapılacaktır.

A.   Eğitim Planı

Gruplar

Otele Giriş

Otelden Ayrılış

Not

I. Grup

01.04.2018 Pazar

07.04.2018

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 07.04.2018 Perşembe saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir. Otele girişlerde öğlen yemeği, çıkışlarda sabah kahvaltısı alınarak tamamlanacaktır.

II. Grup

08.04.2018 Pazar

14.04.2018

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 14.04.2018 Perşembe saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir. Otele girişlerde öğlen yemeği, çıkışlarda sabah kahvaltısı alınarak tamamlanacaktır.

III. Grup

15.04.2018 Pazar

21.04.2018

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 21.04.2018 Perşembe saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir. Otele girişlerde öğlen yemeği, çıkışlarda sabah kahvaltısı alınarak tamamlanacaktır.

IV. Grup

22.04.2018 Pazar

28.04.2018

Cumartesi

Otel çıkış günü olan 28.04.2018 Perşembe saat 12.00’de odalar boşaltılacaktır. Katılımcıların otele geliş-gidiş ve ulaşım planlarını buna göre yapmaları gerekmektedir. Otele girişlerde öğlen yemeği, çıkışlarda sabah kahvaltısı alınarak tamamlanacaktır.

B.   Eğitimin yapılacağı yer

Mirada Del Mar Hotel - Göynük / Kemer /ANTALYA    

C.   Konaklama

Konaklama ve eğitim;

Mirada Del Mar Hotel Göynük / Kemer / ANTALYA’ da yapılacaktır.

D.   Fiyat tarifesi

  • İki kişilik oda veya isteğe bağlı olarak üç kişilik odada konaklamak isteyen katılımcılar günlük kişi başı 99,00 TL (Doksan dokuz Lira) ödeyecektir.
  • Odada tek başına konaklamak isteyen katılımcılar ise günlük kişi başı 148,5 TL (Yüz kırk sekiz lira elli kuruş) ödeyecektir.
  • Ailesi ile gelmek isteyen katılımcılar için aynı şartlar geçerlidir. Eşler ve katılımcılar için konaklama ücreti kişi başı 99,00 TL (Doksan dokuz Lira) olup, aynı odada iki yetişkinin yanında konaklamak şartıyla 6 yaşından gün almamış bir çocuk ücretsiz, 12 yaşından gün almamış olan diğer çocuklar %50 indirimli konaklayacaktır.  

E.   Ödemeler

Konaklama ücreti katılımcılar tarafından otele girişte nakit ya da kredi kartı ile 6 günlük paket program olarak ödenecektir. Harcırah ödemeleri katılımcıların çalıştıkları birim/kurum tarafından yapılacaktır. Konaklama ücretinin ödenebilmesi için fatura alınması zorunludur.

Konaklamaya ilişkin ayrıntılar

Bu bilgi oda rezervasyonlarının kesinleştirilmesi açısından gereklidir.

Eğitime katılacak katılımcılar;

Oda arkadaşlarını seçerek birlikte kalacak katılımcılar en geç her grubun girişinden iki gün öncesi Cuma günü saat 17.00’ye kadar ebeegitimi2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail gönderecektir. Aksi takdirde firma tarafından yerleştirme işlemi giriş günü gerçekleştirilecektir.

Katılımcılar tek kişilik odada yalnız başına konaklamak istediğini en geç her grubun girişinden 5 (beş) gün öncesinden ebeegitimi2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail göndereceklerdir. Kontenjanlarla sınırlı olan bu talebe yüksek sezon sebebiyle otel müsaitliği doğrultusunda firma tarafından olumlu cevap geldiği taktirde tek kişilik konaklama sağlanacaktır. Aksi durumda katılımcıların iki kişilik odalarda konaklayacakları öngörülecektir.

Ailesiyle kalmak isteyen katılımcılar çocuk sayısıyla birlikte ailesiyle konaklayacağını mutlaka en geç her grubun girişinden 5 (beş) gün öncesinden ebeegitimi2018@gmail.com adresine elektronik ortamda mail göndereceklerdir. Kontenjanlarla sınırlı olan bu talebe yüksek sezon sebebiyle otel müsaitliği doğrultusunda bu talebe firma tarafından olumlu cevap geldiği taktirde katılımcının ailesiyle konaklaması sağlanacaktır.

  • Katılımcılar, kendilerini ziyarete gelen kişiler ile ilgili olarak Otel kurallarına uymak zorundadırlar.

F.    Ödenen ücrete dâhil hizmetler

Yiyecek ve içecek:

Sabah kahvaltıları (açık büfe), öğle ve akşam yemekleri (açık büfe), alkolsüz her şey dâhil konsepti, minibar (günlük olarak su ile doldurulur.)   

Sportif aktiviteler ve diğer hizmetler:

Kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, masa tenisi, disko ve animasyon showları, aletli jimnastik salonu, sauna, türk hamamı, buhar odası, jakuzi, odada emanet kasa, kablosuz internet bağlantısı.

Katılımcıların terlik, mayo, spor malzemesi vb. şahsi malzemelerini yanlarında getirmeleri tavsiye olunur.

G.   Ücretli hizmetler

Tenis kortu, tenis ekipmanları (top-raket), bazı ithal içecekler, enerji içecekleri, sıkılmış meyve suyu, oda servisi (24 saat), telefon, faks, çamaşırhane, tenis kortu aydınlatması, bilardo, bowling, masaj, peeling, dükkânlar (market, hediyelik eşya, deri mağazası, butik, fotoğraf servisi, kuaför/berber), sağlık hizmeti, bebek bakıcılığı, su sporları

H.   Ulaşım

Katılımcıların havaalanından ve Antalya otogardan transferleri minimum 6 kişi olmak şartıyla tek yön kişi başı 25 TL (yirmi beş Lira) karşılığında firma tarafından sağlanacaktır. Firma bunun karşılığında katılımcılara ulaşıma ait makbuz verecektir.

Not: Kemer otogarından transferler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 

Dönüş Transferleri:

Dönüş transferleri yukarıda belirtilen merkezlere aynı şartlarda gerçekleştirilecektir.

İ.      İletişim

Bakanlık Eğitim Koordinatörü

Ulaşım ve Konaklama Rezervasyonları İçin Firma Görevlisi İletişim

Paşa ERKOL

0.532.662 38 55

Ezgi KORKUSUZ

0.312.458 50 33

Mert ÖZDEMİR

0.242.524 59 36

Hafta içi 09.00-18.00

Cumartesi 10.00-15.00