Sağlık Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Yapıldı
28 Ocak 2019

Sağlık Müdürlüğümüzde Devir Teslim Töreni Yapıldı

İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Fevzi YAVUZYILMAZ görevi önceki İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Serkan ŞENEL’den devraldı. Yapılan devir teslim törenine Halk Sağlığı Müdürlüğü yöneticileri, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği yöneticileri ve İl Sağlık Müdürlüğü yöneticileri katıldı.

Samimi bir havada geçen devir teslim töreninde Dr.Fevzi YAVUZYILMAZ; “Bu görevler bir bayrak yarışıdır. Benim daha önce Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü yaptığım dönemde Mustafa Bey ile birlikte göreve başlamış ve kader birliği yapmıştık. Şimdi bayrağı ondan teslim alıp yaptıkları hizmetlere yeni hizmetler katmanın çabasında olacağız. Ben hem kendisine hem de tüm çalışma arkadaşlarımıza verdikleri emekten dolayı teşekkür ediyorum. Amacımız Bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda Aydın’ daki sağlık hizmetlerini daha üst seviyelere taşımak olacaktır.” dedi.

Dr. Mustafa Serkan ŞENEL’ de “Görevde bulunduğu sürece Aydın’daki sağlık hizmetlerine katkıda bulunmak için gayret ettiklerini, görevi Aydın’ı bilen daha önce birlikte çalıştığımız bir arkadaşımıza teslim ettiğim için mutluluk duyuyorum, yeni ekibiyle güzel hizmetler vereceğine inanıyorum.” dedi.

Daha sonra karşılıklı çiçek takdim edilerek Dr.Mustafa Serkan ŞENEL’e İl Sağlık Müdürümüz Dr.Fevzi YAVUZYILMAZ tarafından Aydın’a hizmetleri anısına plaket takdimi yapıldı.

  • IMG_2626.JPG
  • DSC08639.JPG
  • DSC08647.JPG
  • DSC08626.JPG
  • DSC08649.JPG