İl Sağlık Müdürümüz Dr.Eser ŞENKUL, Söke İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyarette İlçe Sağlık Müdüründen ilçede verilen birinci basamak sağlık hizmetleri hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürümüz; personellerimiz ile sohbet ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.
İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul'a ziyaretinde, Sağlık Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkanı, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı ve İlçe Sağlık Müdürü eşlik etti.
![söke ism söke ism](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/491543/0/1jpeg.png)