İl Sağlık Müdürümüz Dr. Osman AÇIKGÖZ, Denizli İl Sağlık Müdürü Uzm.Dr. Berna ÖZTÜRK ile hizmet başkanlarımız, Muğla İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Burak MÜLAYİM’i ziyaret etti.
Ziyarette; Aydın, Muğla ve Denizli illerindeki sağlık hizmetlerinin sunumu ve genel sağlık hizmetlerinin işleyiş hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak, yayınlanan ek ödeme yönetmeliğindeki kapsayıcı mevzuatı ile ilgili değerlendirme toplantısına gerçekleştirildi.
![WhatsApp Image 2022-08-17 at 13.28.45.jpeg WhatsApp Image 2022-08-17 at 13.28.45.jpeg](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/403305/0/whatsapp-image-2022-08-17-at-132845jpeg.png)