Aydın Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuru İlanı
15 Nisan 2022

    Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı  23 Mayıs-01 Temmuz tarihleri arasında Aydın Devlet Hastanesinde düzenlenecektir. Programa Yoğun Bakım Ünitesinde çalışan ve çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydı ile) hemşire, ebe(hemşire yetkili) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilecektir.

    Uygulamaya giriş https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2Fadresinden e-devlet aracılığıyla yapılacaktır. Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel e-devlet üzerinde bulunan form ile başvuru yapıp çıktısını Hastane Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürüne onaylattıktan sonra tüm belgelerin Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir), kimlik fotokopisi, yoğun bakım ünitesinde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi(ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak; görev yaptıkları kurum aracılığı ile 18-25 Nisan 2022 tarihleri arasında Aydın Devlet Hastanesine üst yazı ile iletmeleri gerekmektedir.

      *Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve Diploma ile Hemşire yetki belgesinin (ebeler için) Hastane Başhekimliğine “Aslı Gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

 

Program Sorumlusu:Hasibe SARIKAYA

 E posta :hasibe.sarikaya@saglik.gov.tr

Telefon:0256 213 90 00

Faks:0256 212 14 30

Adres: Hasan Efendi Mah. Kızılay Cad. No.13 Efeler /AYDIN

Aydın Devlet Hastanesi