Nazilli Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
14 Nisan 2022

     Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 30.05.2022- 17.06.2022 tarihleri arasında Nazilli Devlet Hastanesinde düzenlenecektir. Programa Palyatif Bakım ünitesinde çalışan ve çalıştırılması planlanan hemşireler, hemşirelik yetkisi almış ebeler ve sağlık memurları (toplum sağlığı) ile hemşirelikte mezuniyet sonrası eğitim alan hemşireler katılabilecektir.

     Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyenlerin 18.04.2022 – 29.04.2022 tarihleri arasında https://ekip.saglik.gov.tr duyuru ekinde bulunan “Başvuru Formu” doldurularak Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve Hastane Başhekimine onaylatarak aşağıda yer alan mail adresine göndermesi gerekmektedir. Ayrıca tüm belgelerin Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir), kimlik fotokopisi, palyatif bakım biriminde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi (ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak teyit etmeleri gerekmektedir.

     *Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile hemşire yetki belgesinin (ebeler için) hastane başhekimliğine “aslı gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

      

Program Sorumlusu:

Hemşire Şadiye Gamze İNCEOĞLU

E-Posta: sadiye.inceoglu@saglik.gov.tr.

Telefon: (0256) 312 00 00 Dahili (9700)

Adres: Nazilli Devlet Hastanesi – AYDIN

            Yeşil Mahalle 622 Sokak No: 2