Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı
04 Nisan 2022

Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 16 Mayıs- 06 Haziran 2022 tarihleri arasında Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesinde düzenlenecektir. Programa Palyatif Bakım ünitesinde çalışan ve çalıştırılması planlanan hemşireler, hemşirelik yetkisi almış ebeler ve sağlık memurları (toplum sağlığı) ile hemşirelikte mezuniyet sonrası eğitim alan hemşireler katılabilecektir.

Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyenlerin 04-15 Nisan 2022 tarihleri arasında  https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2F duyuru ekinde bulunan “Başvuru Formunu” doldurarak Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ve Hastane Başhekimine onaylatarak  aşağıda yer alan mail adresine göndermesi gerekmektedir. Ayrıca tüm belgelerin Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir), kimlik fotokopisi, palyatif bakım biriminde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi (ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak teyit etmeleri gerekmektedir.

*Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile hemşire yetki belgesinin (ebeler için) hastane başhekimliğine “aslı gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

 

      

Program Sorumlusu:

Hemşire Ülker BOZKURT

E-Posta: ulker.bozkurt@saglik.gov.tr.

Telefon: (0256) 518 23 61 Dahili (1310)

Adres: Söke F.F.K.  Devlet Hastanesi – AYDIN

Fevzi Paşa Mahallesi F.F.K. Caddesi Köyaltı Mevkii No: 16  Söke/AYDIN