Nazilli Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuru İlanı
31 Ocak 2022

Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 14 Mart 2022-22 Nisan 2022 tarihleri arsında Nazilli Devlet Hastanesinde düzenlenecektir. Programa Yoğun Bakım Ünitesinde çalışan ve çalıştırılması planlanan (yoğun bakımda çalışacağını belgelemesi kaydı ile) hemşire, ebe(hemşire yetkili) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilecektir.

Uygulamaya giriş  https://ekip.saglik.gov.tr/Account/Login?returnUrl=%2Fadresinden e-devlet aracılığıyla yapılacaktır. Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel e-devlet üzerinde bulunan form ile başvuru yapıp çıktısını Hastane Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürüne onaylattıktan sonra tüm belgelerin Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir), kimlik fotokopisi, yoğun bakım ünitesinde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi(ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak; görev yaptıkları kurum aracılığı ile 31/01/2022-11/02/2022 tarihleri arasında Nazilli Devlet Hastanesine üst yazı ile iletmeleri gerekmektedir.

      *Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve Diploma ile Hemşire yetki belgesinin (ebeler için) Hastane Başhekimliğine “Aslı Gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

 

Proğram Sorumlusu:Mehtap BAĞDU

 E posta :mehtap.bagdu@saglik.gov.tr

Telefon:0256 312 00 00

Faks:0256 312 00 04

Adres:Yeşil Mah.622 Sok. No:2 Nazilli/AYDIN

Nazilli Devlet Hastanesi