Hayırsever vatandaşlardan hastaneye solunum cihazı bağışı
08 Nisan 2020


    Nazilli Devlet Hastanesi’ne Nazilli Ticaret Borsası, hayırsever İşadamları ve AK Parti Nazilli İlçe Başkanlığı tarafından yaklaşık olarak 700 Bin TL değerinde olan ve özellikle yoğun bakım ünitelerinde hastaların solunum desteğinde kullanılan 17 adet ventilatör cihazı ile  video laringoskop  bağışı yapıldı.
    Bilindiği üzere Ventilatör (Solunum) cihazlarının özellikle koah, zatüre, beyin kanaması ve ağır travma geçiren hastaların tedavisi aşamasında, tedavinin başarıya ulaşmasında çok önemli bir etkisi vardır. İlimizde özellikle Covid-19  pandemisi süreci içerisinde birçok hayırsever vatandaşımız ve STK’lardan destek mesajları almaktayız. Bu değerli katkı ve mesajlar en çok ihtiyacımız olan ‘’yüce milletimizin gönül desteğinin’’ vurgulanması açısından son derece kıymetlidir.
    Bu kapsamda özellikle Nazilli ilçemizde Devlet Hastanemize 17 Adet ventilatör (Solunum Cihazı), hasta başı monitör ve  video laringoskop gibi pandemi sürecinde çok değerli tıbbi cihazlarını bağışı yapılmış ve kullanıma hazır hale getirilmiştir. Tüm bu süreçte emeği geçen tüm devlet büyüklerimize ve hayırsever vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.

  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg
  • 4.jpg
  • 1.jpg