Nazilli Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı İlan Metni
14 Kasım 2019

Nazilli Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 02/12/2019-20/12/2019 tarihleri arasında Nazilli Devlet Hastanesi’nde düzenlenecektir. Programa palyatif bakım ünitesinde çalışan veya çalıştırılması planlanan (palyatif bakım ünitesinde çalışacağını belgelendirmesi kaydıyla) hemşire, ebe(hemşire yetkili) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilecektir.

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nün ‘’Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları’’ konulu yazı doğrultusunda, sertifikalı eğitim programı başvuruları 16/07/2019 tarihi itibariyle EKİP uygulaması üzerinden alınacaktır. Uygulamaya giriş https://ekip.saglik.gov.tr adresinden e-devlet aracılığıyla yapılacaktır.Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel e-devlet üzerinde bulunan form ile başvuru yapıp çıktısını Hastane Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ne onaylattıktan sonra tüm belgelerin  (Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir),kimlik fotokopisi, palyatif bakım ünitesinde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi (ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak; görev yaptıkları kurum aracılığı ile 21/10/2019-31/10/2019 tarihleri arasında ilgili Nazilli Devlet Hastanesi’ne üst yazı ile iletmeleri gerekmektedir.

*Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile hemşire yetki belgesinin(ebeler için) hastane başhekimliğine “aslı gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

Program Sorumlusu: Hemşire Mavili ÇOBAN

E-posta:mavili.coban@saglik.gov.tr

Telefon: (0256) 312 00 00 Dâhili :9700

Adres: Nazilli Devlet Hastanesi-Yeşil Mah. 622 Sok No:2 Nazilli /AYDIN