Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı Başvuru İlanı
14 Kasım 2019

    Palyatif Bakım Hemşireliği Sertifikalı Eğitim Programı 23/09/2019 - 11/10/2019 tarihleri arasında Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’nde düzenlenecektir. Programa palyatif bakım ünitesinde çalışan veya çalıştırılması planlanan (palyatif bakım ünitesinde çalışacağını belgelendirmesi kaydıyla) hemşire, ebe(hemşire yetkili) ve sağlık memuru (toplum sağlığı) katılabilecektir.

    Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü’nün ‘’Sertifikalı Eğitim Programı Başvuruları’’ konulu yazı doğrultusunda, sertifikalı eğitim programı başvuruları 16/07/2019 tarihi itibariyle EKİP uygulaması üzerinden alınacaktır. Uygulamaya giriş https://ekip.saglik.gov.tr adresinden e-devlet aracılığıyla yapılacaktır.Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personel e-devlet üzerinde bulunan form ile başvuru yapıp çıktısını Hastane Başhekimi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü’ne onaylattıktan sonra tüm belgelerin  (Sağlık Bakanlığından tescilli unvanı ile ilgili diploma fotokopisi (ekran görüntüsü de kabul edilecektir),kimlik fotokopisi, palyatif bakım ünitesinde çalıştığını veya çalıştırılacağını gösterir kurumdan onaylı belge, hemşire yetki belgesi (ebeler için), program sorumlusuna e-mail olarak gönderimini sağlayarak; görev yaptıkları kurum aracılığı ile 26/08/2019-04/09/2019 tarihleri arasında ilgili Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne üst yazı ile iletmeleri gerekmektedir.

    *Önlü arkalı kimlik fotokopisi ve diploma fotokopisi ile hemşire yetki belgesinin(ebeler için) hastane başhekimliğine “aslı gibidir” kaşesi yaptırılmalıdır.

Program Sorumlusu: Hemşire Emine Nazlı AK

E-posta: emine.nazliak@saglik.gov.tr

 Telefon: (0256) 518 23 61 Dâhili 2004

Adres: Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi-AYDIN