Evde Sağlık Hizmetleri Komisyonu ve Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme Komisyon Toplantısı Yapıldı
26 Şubat 2020

Bakanlığımız talimatları doğrultusunda, 27.06.2019 tarihinde saat : 10:30 da Müdürlüğümüz toplantı salonunda Vali Yardımcısı Ömer Faruk GÜNAY’ın katılımlarıyla Kamu Hastaneleri Başkan Vekili Dr. Reha ARSAN başkanlığında “Evde Sağlık Hizmetleri Komisyonu ve Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Değerlendirme  Komisyonu” yapılmıştır. Toplantı ;  Halk Sağlığı Hizm. Başkanı Dr. Aslı CANDAL, Personel ve Destek Hizm. Başkan Yard. Muhittin HANCI, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Teknisyen Bedriye KÖPLÜ, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü VHKİ Aytekin MERT, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler  İl MüdürlüğüAile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İlçe Md.Yrd.  Dilara BÜYÜKÖZER, Aydın İl Göç İdaresi Müdürlüğü Göç Uzman Yardımcısı Emine UÇAR’ ın katılımları ile  Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr.Nil AYVAZ KILIÇ koordinasyonunda ve sekretaryasında gerçekleştirilmiştir. 

Toplantıda Evde Sağlık Hizmetleri İl Koordinatörü Dr. Nil AYVAZ KILIÇ İlimiz Evde Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Merkezi görev ve sorumlulukları, Evde Sağlık Hizmetlerine kayıtlı aktif hasta sayısı, takipli hasta sayısı, ziyaret sayıları, birimlerin mevcut personel, ekip ve araç sayıları ve Ağız Diş Sağlığı Merkezleri tarafından verilen hizmetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kamu Hastaneleri bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri birimleri ve ekipleri tarafından nitelikli, etkin ve verimli hizmet sunumun sağlanması, hasta mağduriyetinin oluşmaması ve hizmet kalitesinin yükseltilmesi il ve ilçeler bazında yapılan değerlendirmeler doğrultusunda Evde Sağlık Hizmetleri 2019 yılı ikinci altı aylık döneme ait eylem Planı oluşturulmuştur. 

  • IMG_7263.JPG
  • IMG_7271.JPG
  • IMG_7272.JPG
  • IMG_7273.JPG
  • IMG_7275.JPG
  • IMG_7267.JPG