Türkiye Afet Müdahale Planı Kapsamında Toplantı Gerçekleştirildi
26 Şubat 2020

 Müdürlüğümüz Sağlık Hizmetleri Başkanlığınca   Türkiye  Afet Müdahale Planı kapsamında Destek Çözüm Ortağı kurum yöneticileriyle toplantı  gerçekleştirildi.
  Toplantıda Aydın ili sağlık hizmet grubu olarak destek çözüm ortağı kurumların görevleri  yetki alanları destek verecekleri durumlar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Destek çözüm ortağı kurumlarla afet ve acil durumlarda en etkin ,verimli ve daha  hızlı müdahale nasıl yapılır bilgi alış verişi yapılmıştır.Bu nedenle destek çözüm ortağı kurumlarla rutin toplantı ve eğitim düzenlenmesine,  bilgi alış verişlerinin nasıl yapılacağı, personel ve lojistik planlama konuları hakkında  kararlar alınmıştır.

  • WhatsApp Image 2019-02-25 at 17.41.21.jpeg
  • WhatsApp Image 2019-02-25 at 17.41.21 (1).jpegMüdürlüğümüz Sağlık Hizmetleri Başkanlığınca Türkiye Afet Müdahale Planı kapsamında Destek Çözüm Ortağı kurum yöneticileriyle toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Aydın ili sağlık hizmet grubu olarak destek çözüm ortağı kurumların görevleri yetki alanları destek verecekleri durumlar hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Destek çözüm ortağı kurumlarla afet ve acil durumlarda en etkin ,verimli ve daha hızlı müdahale nasıl yapılır bilgi alış verişi yapılmıştır.Bu nedenle destek çözüm ortağı kurumlarla rutin toplantı ve eğitim düzenlenmesine, bilgi alış verişlerinin nasıl yapılacağı, personel ve lojistik planlama konuları hakkında kararlar alınmıştır